March 13, 2018 0

Azartiniai lošimai

Kai pramogoms nesinori išleisti nei cento, verta paieškoti kitų, nieko nekainuojančių veiklų. Tokia veikla gali būti kai kurie azartiniai žaidimai.

Azartiniai lošimai – prasmingesnis gyvenimas

Kai kuriems gali skambėti keistai, bet šie žaidimai kartais išvaduoja nuo to, ko bandoma jau kuris laikas atsisakyti. Kai apima liūdesys ar atrodo, kad viskas kuo užsiimama yra tik beprasmiai dalykai, nauji atradimai bent kuriam laikui gali pakelti ūpą. Galima tai neigti, bet galima išmėginti tai patikrinti.

Žmonės niekuo nerizikuoja, interneto platybėse ieškodami naujų ar laiko jau patikrintų žaidimų. Kartais pakanka tam skirti vos keliolika minučių per dieną. Pažaidus daug kas atrodys nebe taip, kaip iki tol.

Laikas atsisveikinti su neigiamais įsitikinimais. Neverta klausytis draugų, kurie stengiasi susvarbinti mūsų pačių bėdas. Jie taip pat žmonės, turintys savų problemų, tad jų užuojauta kitų nestiprina.

Kaip mažytis stebuklas

Kaip kompiuterį ar kitą įrenginį reikia restartuoti, kad jis vėl veiktų visu pajėgumu, taip ir su žmogaus smegenimis. Joms irgi taip pat reikia leisti iš naujo veikti. Azartiniai lošimai geba tai padaryti. Gali atrodyti kaip mažytis stebuklas šie nauji atradimai, bet praėjus kuriam laikui tai ims atrodyti kaip savaime suprantamas dalykas.

Retkarčiais verta sau leisti pasijusti kaip naujai gimusiu žmogumi. Azartiniai lošimai geba tai padaryti. Galima ieškoti tam paaiškinimų, remtis moksliniais tyrimais, bet galima remtis tik savo pačių patirtimi. Ji čia reikšmingiausia.

Nebūtina pasakoti visiems

Kai laikas suplanuotas ir rodo niekam daugiau jo nebelieka, reiškia, kad darbotvarkė yra pernelyg apkrauta. Tai negarantuos geresnės savijautos. Visada turėtų laiko likti ir maloniems užsiėmimams. Azartiniai lošimai taip pat turėtų atsirasti toje darbotvarkėje. Apie tai nebūtina pasakoti kitiems, stengtis tai paaiškinti sveiku protu. Tai gali likti pačių žmonių mažyte paslaptimi.

Azartiniai lošimai geba iš naujo sukoncentruoti žmogaus mintis, kad ir kokios jos iki tol būtų chaotiškos. Jie įveda tvarką žmogaus mintyse, viskas iš naujo susirikiuoja tokia tvarka, kuri nereiškia neigiamų minčių.

Nereikia gėdytis dėl to, kad pasineriama į iki tol neatrastą žaidimų pasaulį. Juk tokia veikla visiškai nereikia papildomų išlaidų gyvenime – tik truputį laiko. Galima prakiurksoti lovoje gailintis savęs, liūdint, bet galima tiesiog rinktis žaidimus. Niekas už tai žmonių neturėtų pasmerkti, nuteisti ar kritikuoti. Tai gana asmeniški dalykai, kurie neprivalo būti kaip atversta knyga.

© Copyright 2018. itcamp.lt. Designed by Space-Themes.com.
© Copyright 2018. itcamp.lt.
Designed by Space-Themes.com.