April 12, 2018 0

Kortelės – nepamainomas pasirinkimas

Kai atrodo, kad diena tokia ruškana, kad nėra jokio išsigelbėjimo, yra tokių gerų pasirinkimų, kurie geba bet kokį įsivaizdavimą apversti aukštyn kojomis. Tokius dalykus geba daryti kortelės. Galima tuo stebėtis arba nebesistebėti ir viską patiems savo kailiu išbandyti.

Neįtikėtini faktai

Kortelės jau nuo seniausių laikų yra visame pasaulyje pripažintas žaidimas. Kas dar to neatrado, būtinų būtiniausiai tai turėtų išbandyti. Tai padaryti visiškai nesudėtinga. Kortelės daro neįtikėtinus dalykus su žmonėmis. Jos geba nuraminti įsiaudrinus ar esant pernelyg ramiam ir depresuotam. Tai aktualu įvairaus amžiaus žmonėms, tad seniai niekas jau tuo nebesistebi.

Kiekvienas nori atrasti tai, kas bemat atplėštų nuo žemės. Kortelės tai geba visais atvejais padaryti. Galimo iš to juoktis, arba galima stengtis suprasti. Kai kuriais būdais supratimas neišsyk pajaučiamas bei identifikuojamas. Net patys išmintingiausi nėra apsaugoti nuo malonių ir nelabai malonių paklydimų.

Nieko nekainuoja

Neretai žmonės ieško nieko nekainuojančių pramogų. Kortelės – tas žaidimas, kurį galima žaisti ir visiškai be pinigų. Tuo jis yra yra neįtikėtinas. Kartą susigundęs juo jau nebegali sustoti. Tai greitai gali tapti manija, dar viena priklausomybe.

Svarbiausia – gebėti neatitrūkti nuo realaus pasaulio ir išlaikyti pusiausvyrą. Kai žaidimas tampa tam tikra priklausomybės forma, tuomet ir prasideda visos problemos. Geriau jų niekada neturėti.

Išlaiko draugus

Kortelės gali būti išradingas laiko praleidimas ir kai laukiama draugų arba tais momentais, kai vienatvė atrodo kažkoks nepaprastai žavingas ir įtraukiantis dalykas. Tame nėra nieko stebinančio. Šviesus rytojus dažnai žada tai, ko dar nesame patyrę vakar. Išskirtinės akimirkos tuo ir yra patrauklios kaip naujai sutiktas žmogus. Jiems gali patikti žaisti kartu net ir tuo metu, kai namie nėra alaus arba saldumynų bei kažkokių kitokių skanėstų. Išalkusieji alkį gali numalšinti šiuo išskirtinai savitu būdu ir niekam dėl to nebesiskųsti. Net kaimynai apie tai sužinoję bemat supavydėtų. Pavyduoliai jie. Visgi tai jau labai įprastas tautiečių pripratimas, kurio jau būtų galima išsižadėti.

Kortelės kiekvieną kartą sugeba nustebinti, net kai to mažiausiai tikimasi. Nieko nėra nuostabesnio, nei mokėti turiningai leisti laiką prie kompiuterio. Jos kaip koks smegenų treniruoklis išjudina slapčiausius jų užkaborius. Tuo metu atrodo, kad neįmanomi dalykai tampa tiesiog ranka pasiekiami ir nusiraškomi. Tai iš dalies primena biblinius laikus, kai viskas buvo akis už akį, dantis už dantį.

© Copyright 2018. itcamp.lt. Designed by Space-Themes.com.
© Copyright 2018. itcamp.lt.
Designed by Space-Themes.com.