February 10, 2018 0

Kortų žaidimai internete

Visiems žmonėms kartais reikia pabūti su savimi ir pasidžiaugti vienuma. Kortų žaidimai internete – viena iš puikių galimybių perrikiuoti savo mintis.

Nuramina mintis

Kai galva ima atrodyti kaip dūzgiantis bičių avilys, kortų žaidimai internete gali padėti susivokti savyje ir savo mintis paversti šventove. Tuo metu, kai dėliojamas pasjansas ar žaidžiamas bet kuris kitas žaidimas, apima toks rutiniškas jausmas, nebegalvojama apie kasdienes problemas, nuklystama mintimis ten, kur seniai bebūta. Ir tai visiškai normali, kiekvienam kortų mėgėjui pažįstama būsena.

Kortų žaidimai internete nuo realybės skiriasi tuo, kad čia nė nereikia užsiimti intensyvia žaidėjų paieška. Internetas atveria visai kitas galimybes, kas itin aktualu ramybės siekiančiame žmogui. Internetinėse svetainėse siūlomi žaidimai siūlo išmėginti kortų žaidimus realiu laiku su tikrais žaidėjais ar žaisti tiesiog su žaidimo robotu. Renkantis kortų žaidimus su tikrais žaidėjais vienur siūloma ir bendravimo galimybė. Tokia pasiūla tarsi sulygina kortų žaidimus su realybėje siūlomais.

Gali pakelti nuotaiką

Kai nėra nusiteikimo apskritai kažkuo užsiimti, net pati blogiausia diena ima atrodyti kitokia radus patinkantį kortų žaidimą. Interneto platybėse galima rasti bet kurį vaikystėje dar pamėgtą žaidimą – tūkstantį, kvailį ar preferancą. Kortų žaidimai internete suteikia progą dar kartą išgyventi tą nenusakomą žodžiais nostalgijos jausmą. Vėl grįžus prie tų pačių žaidimų šis jausmas išgyvenamas vėl ir vėl.

Net patys didžiausi niurzgaliai pajunta kaip ima kilti nuotaika, nors dar prieš minutę tam nė nebuvo priežasties. Čia visiškai paprastai paaiškinamas dalykas: kai mintis užimti netradiciniais, neįprastais dalykais, problemos paliekamos nuošalyje, apima jausmas, kad galva tiesiog tapo tuščia, kad atverstas naujas knygos lapas. Kad ir kaip filosofiškai skambėtų ši tiesa, bet ji yra tokia tikra kaip ir visi kortų žaidimai internete. Jie visi atrasti vienumoje lygiai taip pat gali pasitarnauti ir tais atvejais, kai į namus priguža svečių. Tuomet į žaidimus galima įtraukti ir kompaniją.

Mokslininkų įrodyta tiesa

Kai kurie ginčijasi, kad kortų žaidimai inernete paverčia mus fanatikais, pernelyg atitrūkstama nuo realybės, tampa sunkiau išlaikyti blaivų protą. Kur slypi ta tikroji tiesa? Ją galima išsiaiškinti tuomet, kai visiškai pasineriama į kortų žaidimus. Ir visiškai nesvarbu, kurį norėsis tuo metu išsirinkti.

Mokslininkams jau pavyko įrodyti, kad kortų žaidimus žaidžiantieji svarbius sprendimus tikrame gyvenime priima iki ketvirtadalio greičiau. Žinant tokius rezultatus belieka dažniau mėgautis tokiais žaidimais.

 

 

© Copyright 2018. itcamp.lt. Designed by Space-Themes.com.
© Copyright 2018. itcamp.lt.
Designed by Space-Themes.com.