February 21, 2018 0

Žaidimas „Renegade“

Žaidimas „Renegade“ yra toks žaidimas, kai rezultatas būna atsitiktinis ar mažai priklausantis nuo žmonių gebėjimų žaisti. Dažniausiai žaidžiama iš tikrų pinigų. Visgi daugumai lošimas vien pramoga arba proga uždirbti, tuomet tai tampa priklausomybe.

Rezultatas – atsitiktinė situacija

Žaidimo rezultatas būna kaip ir atsitiktinumas, kitaip nuo kitų žmonių, kurių rezultatus lemia žaidėjų menas, sugebėjimai žaisti laimint. Atsitiktiniu įvykiu vadinamas toks įvykis, kurio priežastys dalinai ar visiškai negalimos ar neaiškios ištirti, nes realybėje pastebėtų faktų priežastys atsiranda iš sąlygų, tarp veikiančių itin tolimas ir nesuprantamas sąryšis. Žaidimas „Renegade“ yra tiriamas matematikos srities – tarsi atskira bėda.

Atsitiktinumo įtaka įvairiuose azartiniuose lošimuose sąlygoja skirtingą poveikį. Žaidimas „Renegade“ pasižymi tuo, kad rezultatas įtakojamas išskirtinai vien nuo atsitiktinumo ir visiškai neturintis nieko bendro su žaidėjo talentais. Kituose lošimuose žaidėjas turi konkrečią pasirinkimo galimybę, o žaidėjo įgūdžiai prilygsta įtakos rezultatui, visgi juose žmogaus galimybė rinktis įtakojama vien dalį rezultato, o kitos dalys lemiamos atsitiktinių situacijų.

Kai kur žaidimai draudžiami

Žaidimas „Renegade“ gana naujas azartinis lošimas. Šis lošimas, kaip ir visi kiti azartiniai žaidimai yra draudžiami musulmonų šalyse bei yra reguliuojami daugelyje kitų Europos valstybių. Dėl įvairių ribojimų bei įvairių draudimų žinomas azartinių žaidimų turizmas ir nelegalūs kazino namai. Esminiai azartinių žaidimų draudimo bei ribojimo faktai yra tokie:

Yra nuomonė, kad Žaidimas „Renegade“ bei kiti įvairūs azartiniai lošimai vadinami nuostoliais valstybei bei žmonijai, kadangi ugdo žmonėms norą lengvai praturtėti, gaunant atlygį, neuždirbtą savo darbu.

Dar vyrauja ir kita nuomonė, kad Žaidimas „Renegade“ bei kiti azartiniai lošimai kai kuriems žmonėms gali įtakoti priklausomybę, kuomet žaisdami jie netenka savikontrolės.

Nepaneigiama žala

Žaidimas „Renegade“ kaip iri visi kiti azartiniai lošimai skatina didesnę troškimą rizikuoti artimųjų, draugų sąskaita, tad auga išeikvojimai ir svetimų sąskaitų užvaldymo skaičiai.

Su azartiniais žaidimais susijusios apgavystės, o tai reiškia viena, kad toje valstybėje auga svetimų žmonių sąskaita gyvenančių žmonių skaičius. Ši situacija visada gali būti suvaldyta – tereikia tik didesnio sąmoningumo. Kai juntamas pavojus, reikia kreiptis pagalbos į artimuosius, nepabijoti pripažinti problemos net viešai, patikėti savo piniginę ir sąskaitą žmogui, kuriuo pasitikima. Atsisakymas žaisti gali būti sunkus dvasiškai, bet įveikiamas noras. Anoniminiai susibūrimai taip pat veikia labai teigiamai. Tokių klubų yra begalės kiekviename mieste, tad visiškai nesunku juos atrasti.

© Copyright 2018. itcamp.lt. Designed by Space-Themes.com.
© Copyright 2018. itcamp.lt.
Designed by Space-Themes.com.